İzmir Shuttle

İzmir Shuttle

Oto kiralama işlemlerinde sadece bir yerden bir yere gitmenin dışında da kiralamalar gerçekleştirilebilir. Bir yere taşınma,bir yeri gezip görme, iş görüşmesi, iş gezisi vb. durumlar içinde oto kiralama gerçekleştirilebilir. Araç kullanmayı bilmeyen ama araç ihtiyacı duyan kullanıcılar için de sağlanan şoför kiralama kolaylıkları ile bu işlemler rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Herhangi bir yerden başka bir yere taşınma, eşyaların götürülmesi,aile ve arkadaş gezilerine uygun kiralanacak araçların çeşitli imkanları fazladır.

            İzmir Shuttle özellikle havalimanı transferlerini gerçekleştirmektedir. Havalimanına inmiş kişilerin bir telefon ile kiraladıkları araçların istedikleri bölgeye götürülmesi gerçekleşecektir. Turist olarak indikleri şehri kiraladıkları oto kiralama ile gerçekleştirebilirler. Araç kullanmayı bilmeyen kişiler için uzman şoförler eşliğinde de transferinin yapılması mümkündür. Özellikle yabancı uyruklu kişilere özel,yabancı dile hakim profesyonel şoförleri ile transfer işlemleri gerçekleştirilebilir.

Tatil ya da iş görüşmelerine gitmek için Zgr Rent A Car firmasının üyelerine sunduğu uygun ve rahatlatıcı fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Üye olmak için firma internet adresi üzerinden faydalanabilirken, bizzat firmaya giderek hem oto kiralama işlemi gerçekleştirip aynı zamanda üye olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir